fbpx

Restauracja Indyjska

Restauracja Indyjskie Curry 

ul. Kopernika 22, Częstochowa 

tel. 600 640 644

Restauracja "Indyjskie Curry" to kulinarna podróż po Indiach. W menu znajdują się dania, które gościły na stołach Maharadżów jak i tradycyjne indyjskie obiady domowe.

Indie to ogromny kraj, dlatego tak różnorodna jest kuchnia indyjska. Większość dań znajdziecie w naszym menu, ale są też specjalne dania które przygotowuje się z okazji świąt lub specjalnych uroczystości. 

Jeśli chcesz, żebyśmy zapraszali Ciebie na wydarzenia kulinarne i Święta Indyjskie do Restauracji "Indyjskie Curry" to zapytaj o Kartę Miłośnika Indyjskiego Curry, którą wydajemy na miejscu w restauracji lub po zapisaniu się na Newsletter na naszej stronie www.indyjskiecurry.pl

Od poniedziałku do piątku oferujemy dania na LUNCH. Każdego dnia mamy inny zestaw dań indyjskich, do wyboru mięsne lub wegetariańskie. Co tydzień Promocje i Rabaty do 25% na różne dania z naszego Menu. Proszę sprawdzaj w zakładce Zamów Online

Dla zapracowanych i domatorów przygotowaliśmy specjalną ofertę "Zamów On-line" ważną od poniedziałku do piątku. Zamawiając dania indyjskie z Karty Menu dostępnej na naszej stronie w zakładce ZAMÓW ONLINE dostaniesz 10 % RABATU  z kuponem ONLINE


Adres

ul. Kopernika 22

42-217 Częstochowa

Polska 

Godziny Otwarcia Restauracji

Pon - Czw  11:00 do 21:30
Pt  11:00 do 22:00
Sob  12:00 do 22:00
Nd  12:00 do 21:30

Telefon: 600 640 644

indyjskiecurry@gmail.com

 

Lokalizacja Restauracja Indyjskie Curry

10 % Rabatu Dania Curry od Poniedziałku do Piątku lub do 30% na wybrane dania z Aktualnej Promocji


Jeśli chcesz, żebyśmy zapraszali Ciebie na wydarzenia kulinarne i Świąta Indyjskie do Restauracji "Indyjskie Curry" zapisz się na Newsletter na naszej stronie www.indyjskiecurry.pl Będzisz informowany o wszystkich aktualnych Promocjach

A A A
0.00 ( 0 votes )

INGREDIENTS:

  • 1 1/2 cups plain flour
  • 1/4 cup caster sugar
  • 125g butter, chilled, chopped
  • 1 egg, lightly beaten
  • 200g unsalted macadamia nuts

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

STEPS:

01Nulla vestibulum ultrices felis sit amet dapibus. Suspendisse et ligula hendrerit, auctor justo vel, sagittis metus. Mauris tincidunt quam eu pulvinar sagittis. Pellentesque imperdiet, purus vel feugiat pharetra, lectus velit scelerisque nisi, a aliquam nibh augue vel urna. In volutpat tellus et pulvinar varius. Aenean ultricies euismod rhoncus.

02Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla scelerisque magna et orci porttitor ullamcorper. Proin euismod pretium dolor non consectetur. Aliquam feugiat nunc ac justo hendrerit, non lobortis lacus condimentum. Duis id erat nunc. Nam eu aliquam velit. Donec pretium sed quam quis pulvinar.

03Cras eleifend iaculis purus sed hendrerit. Nulla facilisi. Sed congue semper consequat. Nam viverra semper libero, a luctus eros. Nulla porttitor commodo velit nec rhoncus. Vivamus blandit tellus risus, et hendrerit nisi aliquet ut. Ut imperdiet orci tellus, in tristique urna mattis eu.

Rating

Recipe Rating

Users' reviews

Log-in to add review

Restauracja "Indyjskie Curry" w Częstochowie.

Glob NetRestauracja Indyjskie Curry