fbpx

Informacje

Informacje Restauracja "Indyjskie Curry"

Restauracja Indyjskie Curry | ul. Kopernika 22 Częstochowa

Restauracja Indyjskie Curry jest wyjątkową restauracją indyjską, w której liczy się każdy szczegół. Dla nas ważny jest smak potraw, które przyrzadzamy tak jak się to robi w Pałacach Maharadżów w Indiach. Nie zabraknie tu również smaków z mojego dzieciństwa w stanie Pendżab w Indiach, gdzie to mama, a potem siostra i szwagierka gotowały curry z warzyw każdego dnia, a od święta smakołyki z mięsem.

Dobrze doprawione przyprawami, które importujemy bezpośrednio z Indii i pięknie serwowane dania zachwycają naszych gości. 

Witamy wszystkich po indyjsku, z uśmiechem na twarzy i otwartymi ramionami.  Nasza Restauracja Indyjskie Curry zabierze Cię w podróż kulinarną w dalekie zakątki wschodniej cywilizacji, nad Ocean Indyjski, który pielęgnujesz jako wspomienie po odbytej podróży lub jako marzenie o dalekich krajach. 

Indie pachną przyprawami, warzywa dojrzewają w słońcu. Kucharze indyjscy nie boją się łączyć smaków i komponować prawdziwych synfoni smaków.

Tradycja i przywiązanie

Kuchnia indyjska to kultywowanie tradycji przodków i oddanie im hołdu. Liczy się sposób przyrządzania i serwowania potraw. Smak indyjskich potraw w Restauracji Indyjskie Curry sprawi, że poczujecie się  jak w Indiach. 

Restauracja Indyjskie Curry to kolorystyczne odzwierciedlenie orientalnej sztuki - mnóstwo żywych kolorów, zapierające dech w piersiach obrazy i ten niesamowity zapach przypraw dodawanych do dań z naszego menu. 

Jeśli jednak brakuje Ci czasu, warto skorzystać z możliwości zamówienia jedzenia z dowozem do domu. Prosto i szybko możesz cieszyć się swoimi ulubionymi daniami.

Lokalizacja Restauracja Indyjskie Curry


 

Restauracja "Indyjskie Curry" w Częstochowie.

Glob NetRestauracja Indyjskie Curry